• kontakt@omnipanel.pl

Chlorofil – ukrywany fenomen zdrowia i eliksir młodości

Chlorofil – ukrywany fenomen zdrowia i eliksir młodości

Wiele osób będzie czerpać przyjemność ze słońca, jeśli regularnie przebywamy w jego promieniach będziemy czuć się lepiej i możemy wyglądać zdrowiej. Jednak nie wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że mamy także formę upłynnioną, gdy chodzi o słońce a wiec tak zwany chlorofil. Jest to bardzo ważny składnik i będzie tak cenny jak promienie słoneczne.

Życie bez słońca nie będzie możliwe, ale powstanie także nie będzie możliwe bez chlorofilu (http://www.duochlorofil.pl/). Jest to płynna energia słoneczna i dlatego regularne picie drinków z tym składnikiem daje kolor oliwkowy skórze. Spożywanie go w dużych ilościach będzie jak kąpiel słoneczna dla naszych organów. Cząsteczki są podobne do cząsteczek hemu, który znajduje się w ludzkiej krwi. Będzie można w ten sposób uzdrawiać i oczyszczać nasze narządy. Jest to szansa na niszczenie wielu wrogów, którzy mogą być w naszym wnętrzu. Chodzi oczywiście o bakterie, grzyby czy komórki rakowe.

Chlorofil niezbędny jest dla:

-  osób które nie mają światła słonecznego w odpowiedniej ilości

- ludzi przemęczonych oraz mających dużo stresów.

Zielenina będzie się charakteryzować tym, że ma wiele chlorofilu i dodatkowo liczne składniki odżywcze. Uzupełniają swoją dietę o zielone koktajle będzie można utrzymywać zasadowe pH naszego ciała i tym samym ogólnie nasze zdrowie. W liściach roślin pod wpływem światła słonecznego dokonuje się proces fotosyntezy, w którym pochłaniany będzie dwutlenek węgla zawarty w powietrzu. Chlorofil to zielony pigment absorbujący światło słoneczne i przekształca je w energię chemiczną. W wyniku rozbicia cząsteczek wody i łączenia atomów wodoru i tlenu z węglem. Wszystko to będzie się dziać w obecności chlorofilu. Węglowodany to cukry roślinne oraz skrobie, niektóre będą się także gromadzić w korzeniach oraz w owocach roślin z witaminami, minerałami oraz enzymami.

Zielona krew 

Chlorofil to także składnik określony jako żywa krew roślin. Zdumiewające będzie pewnie to, że w 100 gramach masy znajduje się nawet do dwóch mg żelaza. Niezależnie od tego jak będzie wygląda obecność magnezu w cząsteczkach chlorofilu. Aby dać pewne wyobrażenie o ilościach tych pierwiastków, w niektórych pokarmach roślinnych. Wielką zaletą soków, które obfitują w chlorofil będzie to, że mają one oczyszczające działanie w układach pokarmowych oraz wydalniczym. Będzie się z tym wiązać między innymi oczyszczenie krwi, limfy czy płynów wewnątrzkomórkowych.

Ciało oczyszczone będzie sprawniejsze, lepiej trawi i także nasze samopoczucie będzie lepsze i tym samym od razu zdrowie będzie łatwiej doprowadzić do odpowiedniego stanu.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz