• kontakt@omnipanel.pl

Chorofil – lucerna efektywne oczyszczenie organizmu

Chorofil – lucerna efektywne oczyszczenie organizmu

Lato to taki okres, który będzie sprzyjał oczyszczeniu organizmu. Warto będzie to wykorzystywać. Oczyszczony organizm będzie po prostu zdrowy. Można usunąć blokady i organizm będzie mógł sam skutecznie się regenerować oraz naprawiać. Organizm sam wie co robić tylko trzeba go wcześniej oczyścić. Ciało oczyszczone będzie sprawniejsze, lepiej trawi, dobrze przyswaja a właściciel takiego organizmu będzie miał więcej energii. Słabość, choroba nie będą dotyczyć mocnego czystego dobrze odżywionego organizmu.

Oczyszczanie organizmu 

Bardzo cenny dla nas będzie chlorofil (http://www.duochlorofil.pl/) , który znajduje się we wszystkich zielonych roślinach. Wiele osób czerpie przyjemność ze słońca. Gdy regularnie będziemy w promieniach słonecznych czujemy się lepiej i będziemy wyglądać zdrowiej. Staramy się zapewnić sobie dużo tego światła. Również dlatego stroje kąpielowe zostały zminimalizowane, tak by nasz organizm mógł jak najwięcej korzystać z promieni słonecznych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że chlorofil to upłynniona forma światła słonecznego.

Jest on tak ważny jak promienie słoneczne. Życie bez słońca nie będzie możliwe, nie będzie jednak istniało bez chlorofilu. To płynna energia słoneczna. Spożywanie go w dużej ilości to tak samo jak kąpiel słoneczna dla naszego organizmu. Już w okresie starożytności chlorofil był uznawany za uzdrowiciela. Transportował on tlen i dzięki temu dawał szansę w walce z bakteriami. Chlorofil to gwarancja, że nasza flora jelitowa będzie pracować dużo lepiej. Wiele razy określa się go jako żywą krew rośliny. Cząsteczka chlorofilu jest bardzo podobna do budowy hemoglobiny. Różnica polega na tym, że w hemoglobinie mamy atom żelaza w centrum natomiast w chlorofilu będzie to atom magnezu.

Gdzie występuje chlorofil?

Zielone warzywa popularnie określane jako zielenina mają wysoką zawartość tlenu w chlorofilu oraz wiele bogactwa w formie składników odżywczych. Zielenina to najbardziej zasadowe jedzenie jakie znajdziemy na świecie. Jeśli dieta będzie uzupełniona o takie pokarmy, które mają dużo chlorofilu można oczekiwać, że zasadowe pH ciała zostanie utrzymane i będziemy zdrowi. Najwięcej chlorofilu znajduje się w lucernie, która skutecznie oczyścić nasz organizm.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz