• kontakt@omnipanel.pl

Dieta zasadowa: jakie są objawy zakwaszenia organizmu? TEST

Dieta zasadowa: jakie są objawy zakwaszenia organizmu? TEST

Dieta zasadowa jest w stanie przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie. Jeśli nie jesteśmy pewni czy dieta alkaliczna będzie dla nas odpowiednia warto odpowiedzieć sobie na kilka kluczowych pytań. Warto wiedzieć jakie są objawy zakwaszenia i czym to zakwaszenie może nam grozić. Można także dowiedzieć się czy dieta zasadowa będzie dla nas odpowiednia. Jest to sposób na to, by poradzić sobie z odkwaszeniem organizmu.

Dzięki odpowiednio dobranym produktom będzie można przywrócić organizmowi odpowiednią równowagę kwasowo – zasadową. Jeśli na poniższe pytania będziecie odpowiadać twierdząco będzie to znaczyć, że macie problem z zakwaszeniem organizmu i dlatego dieta zasadowa będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem.

Czy często macie problem z bakteryjnym albo wirusowym zakażeniem organizmu?

Czy brakuje Ci energii i jesteś ciągle zmęczony?

Czy bolą cię mięśnie, kości?

Czy masz problem z osteoporozą?

Czy masz problem z pęcherzykiem żółciowym?

Czy masz przesuszoną skórę i włosy bez blasku?

Czy masz problem z cerą, wypryski, egzemy?

Czy czujesz problem z koncentracją, łatwo zapominasz?

Czy masz stabilną wagę?

Czy masz wahania nastroju?

Jakie są oznaki zakwaszenia organizmu?

Jeśli pojawiają się ciemne kręgi pod oczami, bóle głowy, niestrawność, pryszcze, krosty, częste zaziębienia, zawroty głowy, problem z goryczą albo kwasem w ustach, uderzenia krwi do głowy, osłabienie fizyczne to wszystko może świadczyć o tym, że istnieje problem nadmiernej kwasowości w organizmie. Przy zakwaszeniu nasz organizm będzie tracił wiele energii i z trudem będzie mógł otrzymywać odpowiednie prawidłowe dla zdrowia pH krwi. Energia taka może być używana do likwidowania nadwagi.

Zakwaszenie organizmu: skutki

Długotrwałe zakwaszenie sprzyjać będzie rozwojowi różnorakich chorób. Będzie tutaj można mówić między innymi o nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy czy osteoporozie. Mogą się pojawiać zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga czy też ogólne zmęczenie, czy brak koncentracji, z którym nie będzie można sobie poradzić. Zaburzenia snu, napięcie nerwowe, depresja, często infekcje czy zaparcia. Może być również problem z łamliwością paznokci i wypadaniem włosów.

Warto zwracać uwagę na dobór tego co będzie się spożywać. Zdrowie oraz dobre samopoczucie powinno być dla nas bardzo ważne.

Sprawdź działaniu suplementu diety ProDeacid: http://prodeacid.pl/opinie-naukowe-i-sklad-kapsulki

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz