• kontakt@omnipanel.pl

Chlorofil w płynie – Zielona krew

Chlorofil w płynie – Zielona krew

Chlorofil w płynie

Został opracowany przez noblistów Richarda Willstatter i Hansa Fisher. Niestety musimy obecnie żyć w środowisku, które jest mocno zanieczyszczone. Znajdują się tam substancje, które uważane były za szkodliwe i mogą być one bardzo niebezpieczne, niekiedy nawet rakotwórcze, uszkadzają one system immunologiczny albo też negatywnie wpływać będą na gospodarkę hormonalną.

Coraz częściej mamy do czynienia z substancjami chemicznymi, które znajdują się w przyjmowanych przez nas produktach spożywczych. Do tego dochodzi zanieczyszczone powietrze czy lekarstwa, które przyjmujemy. Według badań europejskich obecnie mamy większość chorób, które wynikają właśnie z substancji chemicznych. Udało się udowodnić, że substancje te są odpowiedzialne, że pojawiające się alergie czy choroby nowotworowe. Chlorofil w płynie (http://www.duochlorofil.pl/) może być dla naszego organizmu skuteczną ochroną przed działaniem tych substancji, które są dla nas niekorzystne. Najważniejszy składnik produkt to właśnie chlorofil.

Zielony barwnik, który występuje w większości roślin. To jedyna materia, która magazynuje światło słoneczne, światło ważne dla wszystkich istnień. Co około 10 sekund w naszym organizmie umierają miliony komórek, które zastępowane są nowymi. Pobierają one pożywienie z tego co my im dostarczymy. Jeśli jest to pożywienie ubogie w światło będą się pojawiać takie komórki, które nie mają odpowiedniego poziomu witalności, co sprawia, że przyspiesza się proces starzenia i zwiększa się zachorowalność. Dlatego właśnie tak bardzo ważna będzie odpowiednia dieta. Jeśli spożywamy dużo mięsa, nabiału, cukru, słodyczy czy kawy oraz innych niezdrowych składników nasz organizm będzie się mocno zakwaszał.

To natomiast prowadzić może do rozwoju różnych chorób w naszym organizmie. Jeśli natomiast chcemy, by równowaga kwasowo zasadowa była zachowana należy decydować się na spożywanie takich posiłków, które są bogate w zasady. Będą to warzywa, owoce czy ziemniaki. Liściasta sałata, pędy i kiełki, owoce w łupinach czy też niegazowana woda mineralna. Można również postawić na herbatki ziołowe. Pęd życia nie pozwala nam często na to, by utrzymać zdrową dietę, dlatego konieczna będzie suplementacja chlorofilem, który może naszą dietę równoważyć.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz